0
clear
  • Guantai 1080P VGA Hosszabbító Optikai Média Konverterek a Sztereó 3,5 mm-es Audio - VGA Át Sinlgemode Optikai Fel 20Km (Adó-Vevő)
  • -20%
  • -20%
Guantai 1080P VGA Hosszabbító Optikai Média Konverterek a Sztereó 3,5 mm-es Audio - VGA Át Sinlgemode Optikai Fel 20Km (Adó-Vevő)

Guantai 1080P VGA Hosszabbító Optikai Média Konverterek a Sztereó 3,5 mm-es Audio - VGA Át Sinlgemode Optikai

HUF 18360.00

Jelen van
A raktárban.

Áramingadozásokat hatálya alá tartozó, a nap.SZAKÉRTŐ TECHNIKAI SEGÍTSÉGET : Igazi szakértők 24/7, hogy segítsen a set-up, kapcsolódási problémák, hibaelhárítás, sokkal több.Küldünk önnek egy e-utalványt a vételár a hatálya alá tartozó termék.Egyes esetekben, akkor cserélje ki vagy javítsa meg.Továbbítom VGA Video -, Audio-long distance singlemode rost fel 20 km-re, több mint multimódusú szálak fel 500m.A legnagyobb felbontású HD videó jeleket, 1920*1080 @ 60 hz-re.Magas Minőségű,Nagy felbontású kép kimenet, HDMI jel átviteli Nincs tömörítés,Szuper-Stabilitás.Plug and play bármikor.SC optikai port.Műszaki adatok : 1.Támogatja 1920×[email protected] Hz; 2.Támogatás legmagasabb felbontás a videó 1080 P-ig; 3.1 csatorna VGA video/audio több mint egy száloptikás. 4.1 csatorna szabványos 3,5 mm-es sztereó audio equidirectional átviteli 5.Optikai felület : SC 6.Dolgozik hullámhossz : singlemode 1310/1550µm (9/125µm) 7.Átviteli távolság : singlemode 0~20 km-re, multimódusú 0~500m 8.Távolsági hajtómű ipari monitoring nagy helyszínek, stb. 9.Plug and play bármikor, alapvetően nem kell módosítani, de lehet akár kép kimenet, magas minőségű, 10.A teljesítmény, illetve a mutatók a többi paraméter is figyelemmel kíséri a rendszer állapotát 11.Szinkron optikai 12.Automatikus azonosítása bemenet, videó formátum, vevő kimeneti megfelel szabványos video 13.Áramellátás : AC100~240 V, DC5 V/2 A.(USA/EU/UK/AU csatlakozó opcionális) Alkalmazás : 1.Távoli felügyelet, közlekedés menedzsment 2.Adás Stúdió Kamera 3.Hosszú távú Jel Közlekedés 4.TV állomás/videó konferencia 5.Előadóban Projektor Kapcsolatok 6.Orvosi/Sebészeti Szoba Broadcast 7.Kis vállalati campus videó linkek 8.Épület Épület, videó konferencia hívja a Csomag tartalma : 1x VGA Adó 1x VGA Vevő 1x, 3 M-SC/SC egyetlen singlemode optikai patch kábel 2 x tápegység (alapértelmezett MINKET, EU/UK/AU rendelkezésre áll) 1 x Felhasználói kézikönyv.

Termékparaméterek

A kategóriába tartozó áruk

Ideális megoldás azok számára, akik szeretnék, hogy elrejtse az A / V komponensek berendezés belsejében egy szórakoztató rendszer kabinet, vagy a szekrényben egy tiszta, elegáns m

Ez Egy Eredeti Alkatrész!.Ez Egy Eredeti Alkatrész!.Vásároljon Bizalommal!.Nem Látja A Modell Szerepel a listán?Küldj Egy Üzenetet Örülök, Hogy Segíthettem!.Ez a Yamaha IR Blast

Áramingadozásokat hatálya alá tartozó, a nap.SZAKÉRTŐ TECHNIKAI SEGÍTSÉGET : Igazi szakértők 24 / 7, hogy segítsen a setup, kapcsolódási problémák, hibaelhárítás, sokkal t

Please wait...