0
clear
  • Optikai Csatlakozó Felmondás Eszköz, Felszerelés, Optikai Polírozás, Megszűnése Eszköz, Készlet, 24 Port Csatlakozó Forró Még, IH-TK60
  • -20%
  • -20%
Optikai Csatlakozó Felmondás Eszköz, Felszerelés, Optikai Polírozás, Megszűnése Eszköz, Készlet, 24 Port Csatlakozó Forró Még, IH-TK60

Optikai Csatlakozó Felmondás Eszköz, Felszerelés, Optikai Polírozás, Megszűnése Eszköz, Készlet, 24 Port

HUF 10393.65

Jelen van
A raktárban.

32 Darab Meghatározott Optikai Csatlakozó Felmondás Eszköz, Felszerelés, Optikai Polírozás, megszűnése Eszköz, Készlet, 24 Port Csatlakozó Forró Még, IH-TK60. Ez a száloptikás polírozás, megszűnése eszköz készlet tartalmaz minden, a legújabb népszerű optikai eszközök, valamint fogyó anyag szükséges, epoxi, lengyel csatlakozó megszüntetések(SC/ST/FC, valamint LC csatlakozók).Jellemzők *Masszív Mező Esetben *Professzionális Minőségű kéziszerszám *Teljesen Önálló a Megszüntetéséről.Készlet Tartalma 1. Optikai sztriptíz CFS-2 2. A KEVLAR Olló KC-1 3. Cabide Scibe Eszköz TK-17 A 4. Rost Kabát Sztriptíz HC-18 5. Univerzális Conector Hullám Eszköz Jw-336 J 6. IDEÁLIS 45-162 Puffer cső sztriptíz 7. Kerek Kábel Kabát Sztriptíz Ő-335 8. 400x Univerzális Optikai Mikroszkóp wieh 2,5 mm-es adapter 9. LC/MU adapter 400x Mikroszkóp 10. Rugalmas zongorahúrral 11. Három-állkapocs lehúzó 12. Precíziós csipesz 13. 24 Port Connnector Forró Sütőben (AC110v vagy AC220v) 14. EPO-TEK 353 ND Epoxi 4g/Pkg (Ez eltávolításra kerül, mint az Express Szabvány tiltott listán, például DHL, fedex, stb.) 15. Epoxi Alkalmazás Fecskendő 3ml 16. 5µm lengyel Film 10db 17. 1µm lengyel Film 10 DB 18. 0.5 µm lengyel Film 10 DB 19. 2,5 mm-es Univerzális lengyel Korong 20. LC/MU lengyel korong 21. 5.9" Gumi Lengyel Pad 22. 5.9" Üveg Lengyel Lemez 23. Nagy Fekete Munka Mat (15"×11") 24. 10 IPA Rost Tisztító Törlőkendő(Pre-Nedves) (Ez eltávolításra kerül, mint az Express Szabvány tiltott listán, például DHL, fedex, stb.) 25. Kim Wipes 280piece/doboz 26. Tisztító Törlőkendő 50/pkg 27. 100ml Alkohol kieresztés üveg (Ez eltávolításra kerül, mint az Express Szabvány tiltott listán, például DHL, fedex, stb.) 28. 3 M Villanyszerelő Szalag 29. Tapétavágó 30. Közüzemi alkatrész doboz 31. Fekete Marker 32. Hordtáska(430×330×135mm) Megjegyzés : sok egyéb optikai eszközök külön megvásárolható áruházunkban.A tartalom a készletek lehet, hogy megváltozott egy kis előzetes értesítés nélkül, ahogy az idő telik, szívesen lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt a parancsot.

Termékparaméterek

A kategóriába tartozó áruk

Összeköti a nagy teljesítményű audio alkatrészek, mint a CD lejátszó, BluRay lejátszók, DVDlejátszóval, valamint a játék konzolok, hogy egy vevő / preamplifier, audio processz

Optikai Kábel Leírás : OM3 LC LC Optikai Patch Kábel 9 M 10 Gig, Corning, Lézer Optimalizált Multimódusú Szálak (LOMMF), 50 / 125 optikai core / burkolat.Aqua, 2.0 mmes külső átm

LC Női LC Férfi rögzített 15d B csillapító a Singlemode alkalmazások, hogy megakadályozzák át telítődik optikai vevő, ha az optikai áram túl magas.Segítségével egy csillap

Anyag : Tartós, megbízható, használható, kiváló eszköz diagnosztizálására vagy megkerülve része a média orientált rendszerek szállítási optikai rendszer.Ha szeretné, hogy

Áramingadozásokat hatálya alá tartozó, a nap.SZAKÉRTŐ TECHNIKAI SEGÍTSÉGET : Igazi szakértők 24 / 7, hogy segítsen a setup, kapcsolódási problémák, hibaelhárítás, sokkal t

Férfi Méret : 120x50x14mm / 4.Kérem, engedje meg, 1cm, hogy 5cm mérési eltérés miatt kézi mérés.Női Méret : 133x53x13mm / 5.Ha szeretné, hogy távolítsa el ezeket a modulok

(OFNR) Optikai Nonconductive Kelő Optikai Kábelre.Csatlakozó A : SC; Csatlakozó B : LC.OS1 Egyetlen mód 9 / 125um Simplex Kelő Optikai Patch Kábel.Bendérzéketlen Corning Glass.Minde

2 Méter,LC / PCST / PC,Duplex,OM3,Multimódusú,50 / 125,3.0 mm Átmérőjű.Kompatibilis az összes szabványos száloptikai berendezések, csatlakozók.Kerámia csatlakozók biztosítják

A hangminőség A legjavából : készülj abszolút audio tökéletesség minden nap a Szörnyeteg Gen2 Essentials Digitális Optikai Toslink Kábel; Ez a száloptikás kábel ígéri, hogy

【KITERJEDT COMPATIBALIT 】 . A digitális optikai audio kábel kompatibilis a legtöbb eszközök, OPTIKAI / SPDIF portokat, mint például a soundbars, TV, házimozi erősítők, preampl

【Optikai Audio Splitter 1x3】így az optikai jeleket splitter, hogy három különböző SPDIF / Tos Link / Optikai jelet fogadó eszköz 【Támogatja az Audio Formátum】Támogatás Di

Optikai Kábel Leírás : OM4 LC LC Kanyarban Érzéketlen Csatlakozó Optikai Patch Kábel 7 M 100 Gig, Corning, Lézer Optimalizált Multimódusú Szálak (LOMMF), 50 / 125 optikai core /

NAGY SEBESSÉGŰ OPTIKAI KÁBEL : Ez a Fekete1000 Méter tekercs Optikai Elosztó Kábel használható Beltéri / Kültéri célokra.Ez a helyes választás, ha nagy a telepítés követelm

STST Csatlakozó áll egy nikkelcink bevonatú test kapcsolási mechanizmmeg egy kerámia foglalat / tavaszi / crimp hordó közgyűlés plusz egy tehermentesítő boot.Spektrum magas mi

[Optikai Audio Kábel] Ez a VANAUX optikai audio toslink kábel alapján alacsony veszteség PMMA optikai mag.Szállító optimális hangjel, stabil, nem kap RFI vagy EMI interferencia...

Digitális Toslink Optikai Kábel biztosítja, hogy a legtisztább lehetséges audio jelet, még extrém hangerő szintjét.Aranyozott foglalat megakadályozza, hogy a korrózió, valamint b

OM3 Aqua laseroptimalizált, multimode kábel egy 50m core 125 m burkolat átmérőjű, ideális a 10 gigabit ethernet (Gb E) hálózatok.Színkódolt kettős LC csatlakozók mindkét végé

[UNIVERZÁLIS KOMPATIBILITÁSI] : EMK optikai audio kábel alkalmazkodó képes kapcsolódni a különböző soundbars haza, a színházak, a fokozott hangzás a Tv, PS4, Xbox, BluRay leját

STST Csatlakozó áll egy nikkelcink bevonatú test kapcsolási mechanizmmeg egy kerámia foglalat / tavaszi / crimp hordó közgyűlés plusz egy tehermentesítő boot.Spektrum magas mi

LC LC Csillapító LC / UPC FérfiLC / UPC Női Fix optikai csillapító a singlemode alkalmazások, hogy megakadályozzák át telítődik optikai vevő, ha az optikai áram túl magas.Seg

【Egyetemes Kompatibilitási】 VANDESAIL digitális optikai audio kábel kompatibilis a legtöbb eszközök Toslink(S / PDIF) a portokat, mint például a soundbars, TV, házimozi erősít

????Kialakítás : Oldboytech nyújt cserélhető gumi tippek, hogy megvédje a csatlakozók pedig megakadályozza, hogy por vagy oxidáció, ha nincs csatlakoztatva.CL3 Névleges Anyag : Bi

Csatlakozó típusa : Toslink, hogy Toslink.Kapcsolódási technológia : USB.Toslink Digitális Optikai Audio Kábel audio alkatrészek Toslink csatlakozó—4 méter (13 ft.).Magas minős

Teljes méretű férfi Digitális Optikai Audio (Toslink) csatlakozó mindkét végén.Nagy teljesítményű prémium, szögletes fém csatlakozó fej Háló fém burkolat megvédi a kábelt

Max kiterjesztését távolság 100 m (330 Méter) feletti OM1 a Duplex LC optikai csatlakozó; Tiszta hardver tervezés, Nincs illesztőprogram szükséges.Kompatibilise a Windows 8, a Wind

A CSOMAG & SAVE : A Fiber Shack népszerű Száloptikás Csatlakozó, Adapter & Csillapító készletek, mind a kedvezményes Csomag Arány.OPTIKAI CSATOLÓ KÉSZLET TARTALMAZ : 8 ST, 8 LC,

Beyondtech Optikai LC LC Singlemode UPC Keystone kifejezetten pontos Duplex optikai kábeles kábeles kapcsolat, vagy Singlemode Patch Kábelek, hogy a berendezés a kapcsolat.Használja a K

Please wait...